DLHOOČAKÁVANÁ NOVINKA “ŽENA SNOV” UŽ ČOSKORO!  VYCHÁDZA V SEPTEMBRI 2019

Priprav sa! Prvá možnosť prečítať si knihu bude už o: 

Chceš, aby som ti dal vedieť, keď bude kniha dostupná a čítať ju medzi prvými?

A ako darček odo mňa získaš TOP 5 zákulisných videí z mojich LIVE vysielaní, kde riešim so ženami ich najpálivejšie otázky, keď príde na nájdenie, získanie a udržanie si záujmu a pozornosti svojho vysnívaného chlapa.

V čom bude kniha Žena snov pre teba prínosom?

 • Dokážeš ukončiť neperspektívny vzťah a vykašľať sa konečne na chlapa, s ktorým to nemá viac zmysel, aby si dala priestor niečomu novému a lepšiemu.
 • Získaš potrebné sebavedomie k tomu, aby si ťa chlapi vážili, mala si sa rada a verila si, že aj ty dokážeš mať v živote po svojom boku úžasného partnera, s ktorým prežiješ dlhý a šťastný život.
 • Staneš sa spokojnejšou a šťastnejšou a vytvoríš si život, ktorý ťa napĺňa a dodáva šťavu a radosť každej jednej bunke tvojho tela - aj mimo chlapa.
 • Budeš vedieť zaujať chlapa už na pohľad a upútaš jeho pozornosť od prvého momentu, ako ťa uvidí.
 • Dozvieš sa, akú ženu vlastne chlapi chcú a aká by si mala byť na začiatku zoznámenia, počas randenia či vo vzťahu, aby mal chlap pri tebe všetko, čo potrebuje a na inú ani nepomyslel.
 • Vybuduješ svoju hodnotu a vytvoríš svoju neodolateľnú “ponuku”, vďaka čomu budeš skvelou partnerkou aj pre tých vysokohodnotných chlapov, o ktorých máš ty záujem.
 • Aj keď si silná žena, naučíš sa, ako dať chlapovi priestor ľúbiť ťa a byť pri tebe chlapom, vďaka čomu už nebudú chlapi utekať za inými (a nie je to tým, že sa ťa boja!).
 • Nastavíš si hranice, pevné zásady a vysoký štandard, vďaka čomu ťa budú chlapi rešpektovať a nedáš zbytočne šancu chlapovi, ktorý za to nestojí, nemyslí to s tebou vážne, či iba hrá s tebou hry.
 • Budeš pre chlapa neustále výzvou, bude ťa dobýjať a bude o teba bojovať, prestaneš byť príliš dostupnou a už nikdy nedáš chlapovi to, čo si sám nezaslúži.
 • A vďaka tomuto všetkému už viac nebudeš do svojho života priťahovať zúfalcov, chudákov, klamárov či psychopatov, ktorí iba márnia tvoj drahocenný čas, ale staneš sa vysokohodnotnou ženou a pritiahneš si presne ten typ chlapa, o ktorého máš TY záujem a ktorého si zaslúžiš.
 • Mojím cieľom je dať ženám, ktoré si nevedia nájsť, získať a udržať svojho vysnívaného chlapa do rúk návod, ako sa môžu stať ženou snov a nájsť svoju spriaznenú dušu.

Kto vlastne som?

Som Michal Kopecký a posledných 8 rokov som pomáhal chlapom, aby boli lepšími po všetkých stránkach s cieľom nájsť si tú najlepšiu možnú partnerku. Napísal som pre nich 3 knihy, ktoré sa stali bestsellermi a tisícky chlapov začali so sebou konečne niečo robiť. 

Mnoho rokov dozadu sa ma však začali ženy pýtať, či nemám niečo aj pre ne. Nemal som, a tak museli čerpať aspoň z mojich rád pre chlapov, ktoré využívali aj pre seba. Roky som to odkladal, kým nebude ten správny čas. Kým ja sám nedozriem a nebudem na to pripravený.  Ten čas už nastal. Navyše, som čerstvým otcom a sám mám už 7 rokov partnerku, ktorá bola a stále je pre mňa najväčšou výzvou - a príkladom pre ostatné ženy.

Mojím poslaním je prinášať ženám lepšie zážitky. Doteraz som to robil prostredníctvom chlapov, teraz je rad na vás…

Si pripravená byť toho súčasťou?

Čo vravia ženy v súkromnej zákulisnej skupine ku knihe, do ktorej môžeš získať aj ty prístup?