Tu nájdeš Rozhovory so ženami.

Môžeš sa sem kedykoľvek vrátiť

1. Zuzana Banášová - Výber partnera

Zuzka sa s tebou podelí o to, ako nesadnúť na lep chlapovi, s ktorým to nikam nevedie a nestratiť tak zbytočne 2 roky života vo vzťahu s nevhodným chlapom. Čo si uvedomila a čo zmenila, že dnes má skvelého partnera?

2. Zlata Hnátová - Záväzok

Tento rozhovor si musí vypočuť každá žena, ktorá je (alebo bola) vo vzťahu s chlapom, ktorý to nechcel/nevedel posunúť ďalej (k prstienku)! Čo spravila Zlata, že si ju chcel chlap nakoniec vziať (a sám od seba)?

3. Zuzana Kejíková - Hodnoty chlapa

Zuzka s tebou pozdieľa to, ako zistíš, či si s vhodným alebo nevhodným chlapom vo vzťahu a pripraviť sa na prípadný rozchod vopred, aby si nespravila unáhlené rozhodnutie, ktoré môže teba (a tvoje deti) poznačiť?

4. Michaela Krnáčová - Vzťah s otcom

Miške sa neustále opakovala tá istá situácia so všetkými chlapmi, s ktorými bola vo vzťahu, až kým nevyriešila túto jednu vec. Za čo mohol jej otec a ako sa z toho konečne oslobodila? Dnes má manžela, krásnu dcérku a sú spolu šťastní...

5. Lucie Willaschková - Nároky na chlapa

Lucka sa s tebou podelí o to, ako si môžeš aj napriek extrémne vysokým nárokom nájsť chlapa a či by si z nich mala poľaviť.

6. Ivet Benčíková - 3 mesačná skúšobná doba

Ivet s tebou pozdieľa svoju skúsenosť ohľadom "testovania" si chlapa predtým, než s ním budeš riešiť vážny vzťah a čo o ňom potrebuješ zistiť.

Čo ti odporúčam spraviť ďalej:

Pridaj sa do Klubu Žena snov

Vstúp do Klubu Žena snov, a pokračuj vo svojej ceste stať sa Ženou snov pre svojho vysnívaného pána Božského. Nájdeš tam ďalšie videá a obsah, ktorý sa nezmestil do knihy, ale aj rozšírenie, ktoré nenájdeš nikde inde.

Klikni na tlačidlo nižšie a získaj členstvo v Klube Žena snov za špeciálnych podmienok ešte dnes!