Tu nájdeš Rýchlokurz Výber chlapa.

Môžeš sa sem kedykoľvek vrátiť

1. Prečo neustále priťahuješ tých nesprávnych chlapov

Aby si zmenila "výstup", musíš zmeniť "vstup".

2. Prečo sa ti páčia "zlí chlapci" a dá sa z nich spraviť "dobrých"?

Nemôžeš čakať, že sa "zlý chlap" zmení a bude z neho "dobrý chlap", preto by si mala pozerať na to, či ťa ten chlap aj priťahuje a je aj vhodný do vzťahu.

3. Akého chlapa vlastne chceš?

Keď chceš zvýšiť svoje šance, že narazíš na svojho vysnívaného chlapa a vyhneš sa nevhodným chlapom, ktorí len márnia tvoj čas, uisti sa, že vieš, čo chceš a neuspokoj sa s ničím menej u chlapa.

4. 2 primárne role, ktoré by mal Pán Božský napĺňať

Primárnou úlohou chlapa je ochrániť ťa a zabezpečiť, preto hľadaj v jeho správaní presne tieto prejavy a zisti, či spĺňa aspoň základné predpoklady toho, aby bol tvojím partnerom.

5. 10 základných nárokov, ktoré by si mala mať na každého chlapa

Potrebuješ mať základné nároky na chlapov predtým, ako ich začneš chcieť viac a budeš zisťovať, či spĺňajú aj tvoje konkrétne a individuálne požiadavky.

6. Jasne si definuj svojho pána božského

Čím detailnejšie a jasnejšie si definuješ svoju predstavu o tvojom vysnívanom chlapovi, tým viac takých budeš priťahovať do svojho života a budeš si môcť vyberať z chlapov, ktorých TY chceš.

7. Nie je to o dokonalosti, je to o prioritách

Keď je všetko priorita, nie je nič priorita.

8. Čo ak je po všetkých stránkach super, no nie je tam chémia

Keď je chlap po všetkých stránkach pre teba dokonalý, ale nie je tam chémia, je to problém, ktorý skôr či neskôr vystrelí proti tebe, preto by si to nemala brať na ľahkú váhu.

9. Ako zistíš, či je pre teba ten pravý čím skôr

Jeho prezentovanie, správanie a slová o ňom prezradia všetko, čo potrebuješ vedieť, aby si sa rozhodla, či je pre teba tým pravým alebo nie.

10. Ako chlapa zmeniť k svojmu obrazu

Chlapa zmeniť nemôžeš, on sa musí chcieť sám zmeniť.

11. Vrana k vrane sadá vs. Protiklady sa priťahujú

Hľadaj si niekoho, kto má podobné hodnoty ako ty a sú pre vás oboch rovnako dôležité, inak môže časom prísť k nesúladu a konfliktom, ktoré môžu ohroziť váš vzťah.

12. 5 otázok, na ktoré pri ňom potrebuješ mať odpoveď

Výber toho správneho chlapa je dôležité rozhodnutie v tvojom živote, preto by si sa nemala nikam ponáhľať a mala by si sa uistiť, že budeš venovať svoj čas, energiu a lásku tomu najvhodnejšiemu pre teba.

13. Najdôležitejšia otázka na záver

Na to, aby si bola s tvojím vysnívaným chlapom, potrebuje mať aj on reálny záujem o vzťah s tebou a byť naň pripravený, inak sa to celé rozsype ako domček z karát.

Čo ti odporúčam spraviť ďalej:

Pridaj sa do Klubu Žena snov

Vstúp do Klubu Žena snov, a pokračuj vo svojej ceste stať sa Ženou snov pre svojho vysnívaného pána Božského. Nájdeš tam ďalšie videá a obsah, ktorý sa nezmestil do knihy, ale aj rozšírenie, ktoré nenájdeš nikde inde.

Klikni na tlačidlo nižšie a získaj členstvo v Klube Žena snov za špeciálnych podmienok ešte dnes!