WEBINÁR ZDARMA:

Ako si pritiahnuť, získať a udržať svojho vysnívaného chlapa

Začíname v nedeľu 24.11.2019 o 20:00

Vypočuj si už túto nedeľu úplne ZDARMA rady Žien snov o tom, ako si získali svojich vysnívaných chlapov, ako každý deň pracujú na tom, aby ich vzťah rozkvital a čo môžeš urobiť ty pre svoj vysnívaný vzťah.

Na tomto jedinečnom online tréningu ZDARMA s našimi expertkami na vzťahy sa dozvieš odpovede na otázky ako:

  • Prečo ti to s ním nevyšlo, aj keď všetko sa zdalo byť v poriadku?
  • Aké chyby robia ženy vo vzťahu k chlapom najčastejšie, čím si ničia šancu na lásku?
  • Čím si dokážeš chlapa získať aj do vzťahu a udržať v ňom iskru?
  • Akou ženou by si mala byť, aby ťa chlapi nechceli len na to jedno a neutekali za inými?
  • Kde nájsť toho tvojho vysnívaného chlapa?

(Je to zdarma - stačí sa pripojiť online a sledovať)

Webinárom ťa bude sprevádzať

Michal Kopecký

Za posledných 8 rokov pomáhal chlapom, aby boli lepšími po všetkých stránkach s cieľom nájsť si tú najlepšiu možnú partnerku. Napísal pre nich 3 knihy, ktoré sa stali bestsellermi a tisícky chlapov začali so sebou konečne niečo robiť. Jeho knihami, kurzami, seminármi či konzultáciami prešli za posledné roky tisíce chlapov, ktorým pomohol stať sa lepšími, schopnejšími a hodnotnejšími, vďaka čomu získali život a ženy, po ktorých už dlho túžili. Teraz sa rozhodol postaviť sa na stranu žien a pomôcť im, stať sa hodnotnejšímí, sebavedomejšími a ešte viac úžasnejšími, teda "Ženami snov"  "Mojím poslaním je prinášať ženám lepšie zážitky. Keď bude po svete chodiť viac Žien snov, chlapi budú musieť zdvihnúť latku a stať sa lepšími, aby ich boli hodní."

Spolu so vzťahovými expertkami

Andrea Urbašíková

Lektorka psychológie Neuro linguistickeho programovania
Andrea bola v mladosti terčom posmechu a šikany. Plne chápe ľudí, ktorí sa buď hľadajú, alebo nevedia ako ďalej. Sama kedysi nežila, iba prežívala a plnila ciele stále iným ľuďom a nikdy nie sebe. Vinila život, aký je zlý a nespravodlivý. Začala sa hĺbkovo venovať naučeným programom z detstva a investovala svoje celoživotné úspory do kvalitného vzdelania a začala žiť konečne vytúžený život podľa seba správnym nastaveným podvedomia. Vďaka tomu našla partnera, o akom som snívala celý život a je s ním už momentálne aj zasnúbená. Teraz pomáham iným, aby žili svoj vytúžený život podľa svojich predstáv. Je zakladateľka spoločnosti Som šťastné dieťa a pravidelne finančne podporuje deti s ŤZP alebo DMO. Riadi sa mottom od Mohameda Aliho :"Pokiaľ si vo svojom živote pomohol aspoň jednému človeku, tak Tvoj život má zmysel."

Nikoleta Staska

Vzťahový mentor
Vždy sa zaujímala o vzťahy ako také, skúmala ich, hľadala možnosti a riešenia. Absolvovala niekoľko duchovných liečení, zaujímavých seminárov a tiež školení. Neskôr ju začali vyhľadávať ľudia, ktorí od nej žiadali radu, pomoc. Vtedy sa rozhodla poznanie posunúť ďalej a začala sa viac venovať vzťahom a motivácii druhých. Počas pracovných stretnutí spoznávala mnoho skúsených ľudí. V decembri 2018 začala realizovať svoj sen napísať knihu. Niekoľko mesiacov spovedala dlhotrvajúce vzťahy a súčasne aplikovala rady "skúsenejších” do svojho vlastného vzťahu. Práve vydala svoju knihu 21 krokov k láske, v ktorej spísala 21 najdôležitejších krokov pre fungujúci vzťah. Ako precítiť lásku, ako si poradiť v nepríjemných vzťahových situáciách, a zároveň milovať bezvýhradne.

Libuša Klamová

Vzťahový terapeut
„Základný vzťah, ktorý určuje tvoj život, je tvoj vzťah samej k sebe. K tomuto poznaniu som dospela vďaka zásadnému vzťahu s chlapom/partnerom, ktorý mi ukázal, že všetko, čo sa mi deje, je len odrazom mňa samej.“ Libuša Klamová je sprievodkyňou procesom hlbinnej terapie, prostredníctvom ktorej s klientom poznáva príčiny a súvislosti vzniku rôznych vnútorných emočných blokov, ktoré limitujú jeho život a samotný vzťah samého k sebe. Počas svojho života si zažila neveru zo všetkých strán a práve táto skúsenosť z nej urobila silnú „ženu snov“, ktorá začala žiť odznovu a presne podľa jej predstáv. Mala tri deti, manželstvo v troskách, strach o to, ako to všetko zvládne. Jej poslaním je ukázať ženám/mužom cestu, ako pretaviť túto bolesť z nevery v nový začiatok, zobrať za svoj život plnú zodpovednosť a tvoriť si ho podľa vlastných predstáv a snov.

Evka Petrovičová

Špecialista na redukciu hmotnosti pre ženy
Evka je špecialista na redukciu hmotnosti pre ženy a zakladateľka značky SUPERLADY, ktorá je postavená na troch pilieroch myslenie, strava a pohyb. Je autorkou niekoľkých prémiových online produktov a knihy som SUPERLADY. V knihe učí ženy, ako skoncovať s kilami navyše raz a navždy a cítiť sa sebavedomo, príťažlivo a sexy. Jej poslaním je učiť ženy ako schudnúť bez jojo efektu, aby dosiahli svoju vysnívanú a vytúženú postavu. A nie len to! Ale, aby aj každá žena pracovala na sebe nielen po tej fyzickej stránke ale aj mentálnej. Evka buduje unikátny spôsob chudnutia, motivácie, podpory a osobného rastu pre ženy, ktorý už teraz pomáha stovkám ženám.

(Je to zdarma - stačí sa pripojiť online a sledovať)