Konečne! Darček, vďaka ktorému budú pre teba tieto Vianoce iné, hoci sa cítiš na všetko sama, máš kopec práce, nestíhaš nakúpiť, ešte stále nemáš doma upratané a napečené…

Všetci to poznáme…

Už od Mikuláša sa naháňame za stromčekom, ozdobami, darčekmi, kaprom… Chceme dokončiť prácu, stihnúť všetko doma, upratať, navariť, umyť okná…

Sviatky mieru a pokoja predchádza obdobie náhlenia sa, tlačeníc a nervozity. 

A prečo? 

Aby si si mohla pod stromčekom rozbaliť to, čo si vlastne ani nechcela, dať si dve tácky koláčikov a dvadsaťsiedmeho už kráčať do práce, veď ešte niečo stihneš pred novým rokom? 

STOP! 

Mám pre teba darček. Áno, pre teba. Taký, ktorý ťa bude tešiť každý deň, aj po Vianociach. Neskazí sa, nepriberieš z neho a nie sú to ponožky alebo nejaká trápna drogéria… 

KTO vlastne som a prečo ti kazím tvoju predstavu Vianoc?

Som Michal kopecký a posledných osem rokov som pomáhal chlapom, aby mali väčšie úspechy so ženami. Počul som stovky príbehov, vďaka ktorým som mal možnosť hlbšie nahliadnuť do chlapskej mysle, aké ženy chcú na sex či do vzťahu, aké nechcú vôbec a ako ohľadom vás myslia.

A, koniec koncov, aj ja som chlap. Stretol som sa s vyše 200 ženami a viem ti presne povedať, čo ma na nich zaujalo a čo naopak odradilo. A čím si ma získala tá JEDNA, s ktorou som už takmer osem rokov, vzal som si ju a máme spolu syna.

Rozhodol som sa, že sa postavím na tvoju stranu a pomôžem ti... 

TO NAJLEPŠIE, čo si môžeš pod stromček darovať - je krásny, šťastný, spokojný a harmonický vzťah. 

A ja ti v tom pomôžem

Zaujíma ťa ako?

Pripravil som pre teba Darčekový poukaz na jednu z 3 vecí, ktoré ženy odo mňa najviac pýtajú a najviac to aj potrebujú.

#1 Klub Žena snov

Prvou možnosťou je vstúpiť na 2-mesiace do Klubu Žena snov. Tam nájdeš moje podrobnejšie know-how z knihy, ale aj to, čo sa do nej už nezmestilo. Každý mesiac sa môžeš tešiť na nový obsah a odpovede na vaše otázky.

Klub Žena snov je hlavne komunita žien, ktorá sa navzájom podporuje a pomáha si na svojej ceste stať sa Ženou snov pre svojho vysnívaného chlapa

#2 20 minútová konzultácia s Michalom

Využi tento poukaz na 20 minútovú konzultáciu priamo s Michalom, alebo ho daruj niekomu, kto ho podľa teba potrebuje viac. Opýtaj sa ho čokoľvek ťa zaujíma, či už sa jedná o vzťahy alebo biznis.

#3 Spätná väzba na profil a fotky

Nauč sa, ako urobiť tvoj profil ešte viac príťažlivým, akú fotku si zvoliť na profil, prípadne aké fotky si dať do albumov, aby si ťa muži na internete viac všímali, mali väčší záujem baviť sa s tebou a nechceli po tebe len to jedno.

Ako to bude fungovať? 

Po zakúpení Darčekového poukazu ti na tvoj email do 24 hodín príde vygenerovaný kód tvojho Darčekového poukazu a šablóna na vytlačenie. Ten môžeš darovať niekomu blízkemu, kto to potrebuje viac ako ty, alebo si ho ponechať.

Pri aplikovaní poukazu si na našej stránke, pri vypĺňaní formuláru zadáš kód kupónu, vyberieš si svoju možnosť a klikneš na tlačidlo odoslať. Následne ti bude zaslaný email s prihlasovacími údajmi do Klubu, alebo inštrukciami v prípade možnosti osobnej konzultácie, alebo spätnej väzby.

Platnosť kupónu je do 31.1.2020

 

Prečo to robím?

Dôvodov, prečo to robím, je niekoľko, no najhlavnešie sú tieto dva:

  • Viem, ako veľmi sa každé vianoce ženy naháňajú a čo všetko robia pre svojich blízkych. Chcem, aby si tento rok postavila na prvé miesto hlavne seba a pocítila si, aká si úžasná a jedinečná. Chcem aby si sa tento rok odmenila a dopriala si niečo, čo bude mať pre teba pridanú hodnotu aj po sviatkoch.
  • Chcem, aby si si konečne oddýchla a všetko mohla vybaviť z pohodlia svojho domova. Nechcem aby si sa musela kvôli darčekom viac tlačiť v preplnených obchodných centrách, alebo sa naháňala medzi uponáhľanými šoférmi v mestách a na parkoviskách.

Ponáhľaj sa pretože...

...môj čas je obmedzený a nemôžem sa venovať každej z vás. Preto som sa s tímom dohodol, že môžeme tento rok pomôcť 30 - tim ženám. Neváhaj a objednaj si svoj poukaz hneď teraz, kým ešte je. 

Ak však máš vo svojom okolí kamarátku, ktorá si zaslúži obdarovať, je možné zvoliť viac kusov a obdarovať tak aj niekoho z tvojho okolia

Postav seba na prvé miesto a obdaruj sa niečím, čo sa neskazí, nepriberieš z toho a nie sú to ponožky alebo nejaká trápna drogéria…

Získaj Darčekový poukaz, ktorý môžeš využiť na jednu z týchto možností:

  • 2-mesačné členstvo v Klube Žena snov
  • 20-minútová konzultácia s Michalom
  • Spätná vázba na profil a fotky

Darčekovú poukážku môžeš získať TERAZ len za:

37€

Táto špeciálna ponuka končí o:

Ponáhľaj sa, pretože k dispozícii je len 30 KS

Ďakujem ti, že si si našla čas prečítať si túto stránku, verím, že využiješ darčekový poukaz tak, ako uznáš za najlepšie.

Ďakujem, 
Michal Kopecký

P.S. V prípade, že si jedným z tých ľudí (ako ja), ktorí jednoducho preskočia na koniec stránky, tu je moja ponuka:

Chcem ti dať možnosť obdarovať sa Darčekovým poukazom, ktorý môžeš využiť na 2-mesačné členstvo v klube, 20-minútovú konzultáciu priamo so mnou, alebo Spätnú väzbu na profil a fotky, len za 37€.

Popravde, viem si predstaviť čím všetkým ako žena každé Vianoce prechádzaš a čo zažívaš a preto chcem aby si tento rok na prvé miesto postavila seba a potešila sa niečím, čo sa nepokazí, nepriberieš z toho a nebudú to ponožky alebo drogéria.

Klikni na tlačidlo nižšie a získaj dnes Darčekový poukaz. Bude to správne rozhodnutie.